• Motorola Dp3441

Motorola Dp3441

 • Ürün Kodu: dp3441
 • Vergiler Hariç: 0,00€
garanti

Full donanımlı ve sağlam bir telsiz arıyorsanız, Motorola dp3441 telsiz dayanıklılığı ve geniş donanımı ile bütün haberleşme gereksinimlerinizi karşılar.

Motorola dp3441 telsizin içinde Bluetooth gömülüdür ve sağlam güvenilir telsiz haberleşmesi için tasarlanmıştır. Kablosuz aksesuarlarla bağlantı kurarak kablosuz haberleşmenin rahatlığını keşfedebilirsiniz. 

Genel Özellikleri

  Sınıfının En İyisi Ses


  Yüksek sesli ön hoparlör ve Akıllı Ses özelliği, radyo sesini ortamın gürültü düzeyine göre otomatik olarak ayarlar.

  Gömülü Bluetooth Ses ve Verileri

  Radyoya gömülüdür ve sağlam ve güvenilir iletişim için tasarlanmış Motorola'nın benzersiz Operasyonel Kritik Kablosuz kulaklıkları da dahil olmak üzere kablosuz aksesuarlarla bağlantı sağlar. Radyoları Bluetooth özellikli veri cihazlarına bağlayarak gerçek zamanlı bilgileri kolayca paylaşın.

  Kapasite Artı

  MOTOTRBO sisteminizin kapasitesini en üst düzeye çıkaran tek siteli dijital kanal sistemi. Yeni frekanslar eklemeden tek bir sitede binden fazla kullanıcı için yüksek hacimli ses ve veri iletişimini sağlamak için kullanın.

  Bağlantılı Kapasite Artı

  Linked Capacity Plus, MOTOTRBO platformu için giriş düzeyi, çok siteli bir dijital ana hat sistemi yapılandırmasıdır. IP Site Connect'in geniş alan kapsama yetenekleriyle birlikte, Kapasite Plus'ın yüksek kapasitesinden yararlanarak, çeşitli konumlardaki personelinizi uygun maliyetli, yüksek kapasiteli, geniş alan ana hat çözümüyle birbirine bağlı tutar.

  Temel veya Gelişmiş Gizlilik

  Artırılmış güvenlik için yerleşik karıştırma.

  İletim Kesintisi

  Bir kullanıcının, kritik iletişimi tam olarak ihtiyaç duyulduğu zaman ve yerde iletmek için başka bir telsiz görüşmesini kesmesine olanak tanır.

  Entegre GPS

  Entegre GPS kullanarak mobil çalışma ekiplerini bulun.

  Verimliliği Arttıran Veri Uygulamaları

  Konum izleme, Bluetooth verileri, gönderme, telefon, adam indirme, IP67 dahil olmak üzere çok çeşitli özelleştirilmiş uygulamaları etkinleştirmek için endüstrinin en büyük uygulama geliştirici programını içerir – Su, toz ve kir dahil olmak üzere zorlu ortamlarda ve yaşanması zor koşullarda güç sağlar.

  IP Sitesi Bağlantısı

  MOTOTRBO'nun ses ve veri özelliklerini genişletmek için interneti kullanan dijital bir çözüm. Coğrafi olarak dağınık konumlar arasında iletişim için 15 adede kadar siteyi bağlamak, geniş alan kapsama alanı oluşturmak veya fiziksel engellerle tek bir sitede kapsama alanını geliştirmek için kullanın.

  Sağlam Tasarım

  Rüzgara ve toza karşı sıkıca kapatılmış ve 30 dakika boyunca bir metreye kadar suya daldırılabilir (IP57).

  Acil Durum butonu

  Telsizin üst kısmındaki turuncu düğme, acil bir durumda amir veya sevk görevlisine uyarı göndermek üzere pr

 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Motorola Dp3441 Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.